HomeNETIX opinie + forum, cena, gdzie kupić kapsułki, Allegro, skład, apteka, Polska

0

HomeNETIX opinie + forum, cena, gdzie kupić kapsułki, Allegro, skład, apteka, PolskaKonsumenci mogą uchylać się od systemów bezpieczeństwa DIY z kilku powodów—uchwytny brak prawdziwej bezpieczeństwa, strach, że ich inwestycje będą zmarnowane na złamaną system— jeden z największych – to stały DIY con: może być zbyt trudne do zainstalowania i zarządzania. To sprawiedliwa krytyka wielu produktów smart home, i to skłoniło niektórych producentów skupić się właśnie na tym problemie. Produkty jak SimpliSafe nawet umieścić „po prostu” w ich imieniu w nadziejach udowodnić, że do-it-yourself instalacji ochrony może być tak łatwe jak pracujący twój toster.

HomeNETIX jak działa + skład. Czy ma skutki uboczne

HomeNetix pobliżu celu przyjdź (i pierścień sygnalizacji pierścień) z jej ofertą, i jest zaprojektowany, aby być bardziej niezawodne. Tajny sos w tym, że HomeNetix w dużej mierze jest skonfigurowany dla ciebie, zanim zostanie wysłany. Określ, jakie czujniki chcesz, kiedy chcesz go kupić, i to w połączeniu z hubem HomeNetix w fabryce.

To kwestia punktu i kliknięcia, kiedy HomeNETIX jak stosowac, HomeNETIX skład, HomeNETIX działanie mówisz HomeNetix, że chcesz jeden czujnik drzwi, jeden czujnik ruchu, monitor CO, (prywatne) detektor dymu, czujnik wycieku i dwa usuniętych kluczy. Można nawet nazwać, w jakim pokoju wejdzie każdy czujnik, po czym HomeNetix daje cenę i twój wybór planów monitorowania. (Czujniki szkło-przerwy i medycznych alert przyciski są również dostępne.)

Jeśli nic skomplikowanego w tym procesie jest wybór jak zapłacić za system, jak jest, co najmniej, cztery różne sposoby: możesz nic nie płacić do przodu (aż do 500 $są koła zębate), a potem zapłacić $25 lub 35 dolarów miesięcznie do profesjonalnego monitoringu; lub możesz zapłacić za przekładniowy z przodu ($494 w przykładzie powyżej), a potem zapłacić $15 lub 25 dolarów na miesiąc do kontroli. HomeNetix nie jest dostępny bez planu monitorowania, ale żaden z jego planów nie wymaga długoterminowego kontraktu.

Profesjonalny monitoring jest opcjonalne jak działa, składniki, skutki uboczne, stosowanie jak z pierścieniem ($10 miesięcznie, w tym nieograniczona przestrzeń dyskowa dla pierścieniowych kamer), jak i z SimpliSafe (15 dolarów miesięcznie lub $25 miesięcznie, jeśli chcesz odbierać wiadomości tekstowe i możliwość zdalnego uzbroić i rozbrojony). Plany obsługi tych firm również nie wymagają podpisania jak działa, składniki, skutki uboczne, stosowanie długoterminowej umowy.

Plany HomeNetix różnią się na dwa sposoby: plan niższego poziomu obejmuje monitoring 24/7, komunikacji komórkowej i tworzenie kopii zapasowych baterii, podczas gdy droższe plan dodaje możliwość korzystania z aplikacji mobilnych HomeNetix, kredyt w wysokości 5 usd miesięcznie dla przyszłych zakupów czujników i dożywotnią gwarancję na sprzęt (zamiast jednego roku). Masz sprzęt, który można kupić, ale jeśli wybierzesz opcję „nic nie płacić do przodu” i wyłącz obsługę w ciągu 36 miesięcy, będziesz na haku, aby zapłacić za sprzęt w całości.

HomeNETIX opinie i efekty! (recenzje użytkowników +forum)HomeNETIX opinie i efekty! (recenzje użytkowników +forum)

Gdy twój sprzęt przybywa, konfiguracja nie jest podobna do niczego innego na rynku: wystarczy podłączyć stację bazową—w istocie tablet z wbudowaną syreną—w tym momencie niestandardowe krok po kroku na ekranie HomeNETIX opinie odbywa się poprzez aktywację każdego czujnika na zmianę. Cały proces zajął mi mniej niż pięć minut, otwieranie pudełek było najtrudniejsza część operacji. (Jedyna czkawka: mój czujnik wycieku został opuszczony z ustawień niestandardowych, podczas gdy dodanie go później było bardzo proste i nawet nie wymagał oglądania obszernej instrukcji, która jest włączone.)

Jak HomeNetix sprawia, że rzeczy takie proste? Rozbiorę go do samych podstaw. Nie musisz podłączać HomeNetix do routera lub ustawić HomeNETIX opinie hasło do sieci Wi-Fi, bo nie korzysta z Wi-Fi. Komunikuje się z HQ wyłącznie za pośrednictwem swoich telefonów, i czujniki połączyć się z centrum HomeNetix za нелицензируемой paśmie 345MHz. (Możesz nawet porozmawiać z usługą monitorowania HomeNetix lub zadzwonić pod numer alarmowy bezpośrednio poprzez panel.) Wadą tego jest to, że HomeNetix w ogóle nie działa ani z jednym ze swoich inteligentnych urządzeń domowych: żadnych innych węzłów, żadnych asystentów głosowych, takich jak Alexa, nawet IFTTT. Nie HomeNETIX opinie można również dodawać takie rzeczy, jak inteligentne blokady wejścia.

HomeNetix całkowicie samowystarczalny, ale to oznacza, że on również jest całkowicie odizolowany od reszty, że u ciebie może być. I nie wygląda na SimpliSafe i sygnał alarmu pierścienie, HomeNetix nie oferuje żadne HomeNETIX forum, efekty stosowania kamery dom-bezpieczeństwo, nawet jako opcja.

Sprzęt HomeNetix nie otrzyma nagrodę za projekt. To utylitarny i grube, ale funkcjonalny, a duża część sprzętu znajduje się na stronie wielki. Monitor CO i detektor dymu w szczególności patrzą jak gdyby były one projektują dla motelu niż średnia podmiejski dom.

Dobra wiadomość jest taka, że w przeważającej części, nie miałem problemów z zarządzaniem urządzeniem. Czujniki pracowali, jak obiecał HomeNETIX forum, efekty stosowania (sygnał stacji bazowej oraz ogłasza, jaka drzwi były otwarte), czujnik wycieku była natychmiastowa z wykrywaniem wody, a sygnalizatory opinie na forum, komentarze dymu była taka wrażliwa, jak miałem nadzieję. (Nie testowałem czułość detektora CO.) Panel sterowania—która ma typowe tryby Away, Stay i Off—również bardzo prosty i łatwy w obsłudze, z wieloma ustawieniami, które można dostosować, jasnymi wskazówkami na ekranie i pożytecznymi wskazówkami głosowymi.

HomeNETIX cena, gdzie kupić kapsułki? Apteka, allegro?

Ja spotkałem się z dwoma problemami średniej ciężkości. Pierwszy obejmował detektor dymu: kiedy wystawił go na dym detektor wybuchł syreną, zgodnie z oczekiwaniami, jak i panel. Gdy dym się rozwiał, sygnalizator detektora szybko HomeNETIX cena выключилась, a oto panel-nie. Zajęło bardzo nieprzyjemne 15 minut i zadzwoń do pomocy technicznej, aby zmusić panel przestać HomeNETIX apteka, apteka, kapsułki piszczeć (pro tip: przytrzymaj dwa fizyczne przyciski na panelu, aby wykonać twardą ponowne uruchomienie), choć agent obsługi zapewnił mnie, że ten problem został „bardzo rzadkie.”

U mnie też były problemy z czujnikiem ruchu, który uważam, że jest za niewrażliwy, ponieważ często mógł swobodnie chodzić tam i z powrotem HomeNETIX cena przed nim, nie powodując syreny. Ustawienia czułości mogą być z grubsza wyregulowane, jeśli złamiesz czujnik i dostosować dip-switch w środku, ale podejrzewam, że to będzie znacznie wyższy poziom komfortu odbiorców HomeNetix.

Na szczególną HomeNETIX olx, HomeNETIX kapsułki uwagę zasługuje syrena, która przeraźliwie głośna i wzruszająca—do tego stopnia, że moje uszy wciąż bolą przez kilka HomeNETIX cena godzin po jej włączeniu w bezpośrednim sąsiedztwie—ale jest tylko jedna syrena dla wszystkich. Dziurawy toaleta dostaje to samo ostrzeżenie, że i wy, jeżeli północy osoba atakująca, która przebija się przez okno. HomeNetix ocenia kopii na baterie urządzenia w 24 godziny, a moje badania otrzymywał jeszcze więcej czasu pracy.

Mobilna aplikacja HomeNetix jest najsłabszym HomeNETIX gdzie kupic, HomeNETIX allegro, ceneo ogniwem w ekosystemie. W tym czasie jak bardzo są ograniczone do funkcji (w zasadzie to tylko dobrze dla włączenia i wyłączenia systemu), to również można być tępym w projektowaniu. Przejdź do zakładki czujniki, a otrzymasz listę czujników, z których niektóre można „obejść”, a także niektóre zaszyfrowane komunikaty o stanie. Przypuszczalnie, pomijanie HomeNETIX gdzie kupic, HomeNETIX allegro, ceneo czujnika umożliwia załączenie czuwania, nawet jeśli zostawisz otwarte okno. Według HomeNetix, mam trzy urządzenia „SMOKE HF 1” (detektor dymu, chyba) w moim domu, i wszystkie są „zamknięte” („otwarty” czujnika powoduje alarm).

HomeNETIX Polska – Producent, dostawaHomeNETIX Polska - Producent, dostawa

Aplikacja praktycznie nic nie dodaje do doświadczenia tutaj; Jeśli nie potrzebujesz dożywotnia gwarancja—i nie wiem, dlaczego, biorąc pod uwagę, że sprzęt jest tak tani i nie dbają o systemie, wysyłającego ci tekstowe, chciałbym HomeNETIX Polska, producent, dostawa z całego serca opowiadał się za mniej drogi plan monitorowania.

Otrzymasz usługę wiadomości tekstowych, niezależnie od tego, jaki plan wybrać, i chociaż te wiadomości mogą być nieco przytłaczającą z ich czterema lub pięcioma wierszami krępy tekstu, są wystarczająco sprawne, aby ostrzec o problemach, kiedy ciebie nie ma w domu. Naturalnie, monitory HomeNetix będą dzwonić do ciebie HomeNETIX Polska, producent, dostawa głosem, jeśli budzik wyłączy się i nie będzie szybko wyłączony.

Ostatecznie, podczas gdy HomeNetix ma pewne możliwości rozwoju, to w dużej mierze osiągnął tego, co zamierzał zrobić, zapewniając łatwą, ale zdolną system bezpieczeństwa z minimalnym dołączonymi wierszami. Entuzjaści inteligentnego domu, które chcą uzyskać fantazji z podłączonymi światła i skomplikowanymi interakcjami z innymi urządzeniami, nie będą zadowoleni, ale spójrzmy prawdzie w oczy, na rynku istnieje wiele alternatyw, jeśli jest to twoja torba.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here