Co można jeść a czego unikać na diecie ?

0

Dieta 5 stół: menu rodziny produktów, co można, a czego nie jeść znany radziecki uczony M. I. Певзнер-to specjalny pokarm opracowany w 5. w tabeli, których przestrzeganie pomaga znacznie choroby wątroby, dróg żółciowych, pęcherzyka żółciowego i w organizmie innymi schorzeniami leczenie. Na 5 odżywczą objawy przewlekłego zapalenia trzustki u pacjentów z zaostrzeń zapalenia wątroby, a w przypadku zapisu.

Najczęstsze błędy żywieniowe osoby na diecie

Najczęstsze błędy żywieniowe osoby na dieciePrzewodu pokarmowego, zmniejszenie obciążenia i żołądek i jelita, cieplne, mechaniczne i biochemiczne oddziaływanie w celu ograniczenia 5. zasilanie pełna dieta tworzy warunki lipidów, normalizacji metabolizmu, wszystkie funkcje wydalnicze system i jamy najważniejszych organów filtrowania – wątroby.

Medyczna dieta 5 na 5 leczniczego zasilania tabela przeznaczenia wyżej wymienionych organów, z przewlekłą patologią zaostrzenia choroby (remisji zapalenia wątroby umiarkowanego funkcjonalnego niewydolnością wątroby, kamicą żółciową, przewlekłe zapalenie pęcherzyka żółciowego).

  • Trzustki (ostre zapalenie trzustki) zarządzania głodny, aby rozpocząć z (1-3 dni), głębokiej przeróbki kuchnia zostały przedstawione, dozwolonych produktów, wraz ze stopniowym wprowadzeniem 5
  • w tabeli poniżej zasilania. Trzustki zmniejszyć obciążenie na wszystkie żywności, w tym warzyw i owoców, tylko do gotowania i obróbki cieplnej po jej konsumpcji.

spis treści podstawowych zasad Związki chemiczne, dzienne spożycie 5. zawartość składników odżywczych:

wody (za darmo) 1,5-2 litry;
6-10 gramów soli kuchennej (Sól pierwszej fazie ostrej zapalenia trzustki jest pusty, a następnie stopniowo w żywności);
300-350 gramów węglowodanów (prostych, szybko trawione ilość węglowodanów 40 g);
70-75 g tłuszczów pochodzenia roślinnego (lipidy norma 25 g);
proteina-mieszanki, 90 g, połowa z nich to białka pochodzenia zwierzęcego.

Dzienna cena menu od 2100 i 2500 kcal między zmianami. Ilość posiłków 5-6.

  • Kto wyznaczył? , zapalenia trzustki, zapalenie wątroby. Te agenci są do leczenia bez ścisłej diety 5 były przestrzegane, doświadczonych гастроэнтерологами, według niemożliwe. 5.
  • w tabeli maksymalnie dwóch lat można zaobserwować.
    Dieta 5 stół, co można i nie można (rodzina produktów) kategorycznie przeciwwskazane zawierać w żywności i smażone potrawy, produkty, które zawierają wysokiej tłuszczu, jest duża koncentracja wysokiej gęstości cholesterolu i puryn.

Wydzielanie soku żołądkowego nadmiernej stymulacji wydobycia połączeń kolektora pozwala na ograniczenie procesu trawienia zmniejszenie obciążenia chemicznego. Wszystkie garnki więcej lub podwójnej kotła do gotowania, Gotowane lub pieczone. W dörzsölésnek tam powinno być mięso, szczególnie tłustych, i wszystkie warzywa rażącego diety, źródło błonnika.

  • Konsumpcji żywności temperatury (20-60 ° C) też jest bardzo ważne, ponieważ jest to nie do przyjęcia dla ciepłej lub zimnej żywności, które drażnią błonę śluzową przewodu pokarmowego.
  • Ułamkowych części 2,5-3 godziny może być powtarzany jest używany w taki sposób, że przewód pokarmowy szybko przetwarzać napływające żywności. Menu diety zasilania 5 stół jest bardzo trudne i zróżnicowane. Oto przykładowe dzienne menu dla pacjentów, którzy tego systemu.

Przykładowe menu osoby będącej na diecie redukującej zbędne kilogramy

Przykładowe menu osoby będącej na diecie redukującej zbędne kilogramyŚniadanie: * owsianka (2 łyżki suszonych płatków) ½ łyżeczki masła, łaźni omlet na wodzie, napój dzikiej róży.
Podwieczorek: puree.
Obiad: ryż zupy, puree z warzyw, gotowane pulykafilé (do 100 g), starta marchew, boczek i gruszki filiżanki.
Podwieczorek: chudy twaróg (100 g), pieczone jabłka.
Kolacja: 90 gram-hyuk, brokuły lub puree z cukinii, perliczki lub gyümölcstea.
Kolacja, późny: bifidokefir.

Jedzenie w pełni zaspokoić potrzeby fizjologiczne organizmu całą energię, wszystkie substancje biologicznie aktywne. Siedem dietetycznych zapalenie trzustki w ciągu tygodnia, biorąc pod uwagę następujące wskazówki.

Dzieci i dorosłych pacjentów dieta pozwala trzustki, wątroby, pęcherzyka żółciowego, dróg żółciowych biologicznego funkcjonowania i normalizacji układu pokarmowego optymalnego funkcjonowania renowacji, ale utrata masy ciała. 5 pacjentów Dieta na obniżenie masy ciała harmonijnie, płynnie i w sposób ciągły.

Lipidy istotne ograniczenie wszystkich ludzkich pomocne dla osób, które potrzebują pomocy układu pokarmowego. Ten długi menu trzymać w prawym jak pozbyć się bólu i wstydu, i może poprawić i może oczyścić cały organizm.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here