Bradykardia problem ze zbyt wolno bijącym sercem

0

Co to jest? Bradykardia nie jest osobną chorobą – to wybór serca, zaburzenia czynnościowe przejawem niespecyficzne objaw, który może być i serce i inne patologie narządów rozwijać. Dlatego etiologii dokładne powody do tego, aby wydobyć dokładne śledztwo musi być przeprowadzone. Zazwyczaj tętno jest spójne, i każdą chwilę z określoną prędkością – od 60 do 100. Serca bradykardia zatokowa-to zjawisko, w którym tętno tętno poniżej 60, to rodzaj zaburzenia rytmu serca. Normalnej pracy serca jest jednym z czynników zdrowego rytmu serca, dlatego, łamiąc wnikliwej analizy i korekcji nie jest wymagane.

Co to jest bradykardia i jak się objawia?

Co to jest bradykardia i jak się objawia?Często, umiarkowana bradykardia nie odnosi się do patologii, objawy i fizjologiczne. Zazwyczaj atak serca, aby zmniejszyć częstotliwość sportu, wykwalifikowani ludzie, a u osób, które mają silne mięśni ściany z urodzenia.

W etiologii-w przeciwieństwie do komorowy, w którym impuls odwrotnie, normalne szybciej. Etiologii przyczyny, czynniki ryzyka Patologiczne bradykardia spowodowane różnymi przyczynami, które są внутрисердечные i dodatkowe serca można podzielić na. Pierwsze są następujące:

cardiosclerosis – serce blizny tkanek – funkcja post i atheroszklerotikus;
zawał mięśnia sercowego;
sercowego i wsierdzia (procesu zapalnego w mięśniu lub w serca ściany zewnętrznej warstwy);
związane z wiekiem zmiany organizmu;
choroba niedokrwienna serca.
Dodatkowe kardialis czynników, innych organów patologii, za wyjątkiem serca:

wysokie ciśnienie wewnątrzczaszkowe;
wstrząs mózgu, wstrząsu mózgu;
zapalenie opon mózgowych ;
niedoczynność tarczycy (zmniejszenie czynności tarczycy);
mózgu obrzęk;
panowie (mocznika wielką obecność w krwi);
mózg krwawienia;
choroba wrzodowa;
обтурационная żółtaczka;
błony przełyku, płuc, obrzęk;
wysokie ciśnienie krwi;
Zespół Meniere ‚ A;
złe odżywianie, głód;
kolka nerkowa;
choroby zakaźne – grypa, sepsa, zapalenie wątroby i inne;
obniżenie temperatury ciała (hipotermia);
tchawicy lub oskrzeli (rura we wstępie cyklu życia, na przykład znieczulenie);
zatrucie fosforu organicznego;
wapń w wysokim stężeniu we krwi (hiperkalcemia).

Jakie sa najczęstsze objawy i klasyfikacja bradykardii ?

Jakie sa najczęstsze objawy i klasyfikacja bradykardii ?Objawy bradykardii, Objawy kliniczne ogólny stan dotyczących skarg, bradykardia często takie zjawiska, jak:

znaczne bicie serca;
na obniżenie ciśnienia krwi;
osłabienie i zmęczenie;
obrzęk;
przyciągające uwagę problemy;
zadyszka, duszność;
skóry i błon śluzowych zmętnienie;
zawroty głowy;
omdlenia i drgawki (30 impulsów);
dyskomfort w okolicy serca;
ostrość wzroku w krótkim okresie, chwilowy spadek.

Te w różnym stopniu sygnały różnych ludzi wyrażona, to może być objawem trudnych, i jeden lub dwa z wymienionych. Im mniej impuls, tym silniejsze objawy. Często ludzie nie słuchają trudności w oddychaniu lub pojawienie się zmęczenia, nie podejrzewam, etiologii obecności i spowodowane chorobą.

Ciężka bradykardia w przypadku objawy są bardzo poważne, takie jak utrata przytomności lub Morgagni-Adams-Stokesa atak, który się do lekarza lub oddech i śmierć może nastąpić. Bradykardia obiektywnych oznak tętno (poniżej 60 na minutę) i sygnału EKG. EKG wzrost p-q i (p) na przedziale (0,15-0,20 s), P nie będzie zmieniać stosunek do normalnej wartości.

Jeśli etiologii nie sinus, to cardiogramon negatywny t-przedłużenie normalnego odstępu QT w porównaniu z rozbudowanym kompleksem zęby.

Istnieją dwa rodzaje bradykardia:

zatokowa – węzła aktywności chorego z powodu zdarzają się skurcze;
nonsinus etiologii – serce węzeł między impulsami elektrycznymi trudne kurs.

W obu formach i przejawach są takie same, i to, że jakość etiologii głównie leczenie wymaga specjalistów ważne. Ponadto, zmniejsza się ilość impulsów na trzy rodzaje, w zależności od tego, jaki czynnik działa:

lekarstwo lub farmakologiczne, etiologii, niektóre leki brać jako wynik;
fizjologia – patologia bez obecności pojawiają się u zdrowych, wysportowanych ludzi;
patologiczny – jest objawem choroby.

Ten ostatni może być chronicznym lub ostrym, że ciało nieprawidłowości zależy od charakteru. Na przykład, ostra etiologii, która jest nagłe, spontaniczne, rozwija się zawał serca, zapalenie mięśnia sercowego, zatrucie. Przewlekłe ciągu miesiąca i współczesnych lat, która jest główną przebieg choroby towarzyszy.

Poziom ekspresji normalna wartość poniżej dolnej serca zmniejszenie częstotliwości (50-60 uderzeń), średnie (od 40 do 50) i ciężką (poniżej 40). W dwóch pierwszych przypadkach zaburzenia krążenia, serce wciąż jest w stanie regulować siłę uderzenia krwi.

Ale poważne zdarzenie etiologii występuje częściej w интракраниальных tętnic w okolicy, podczas gdy skóra i błony śluzowe są blade, drgawki i utrata przytomności.

Jak szybko rozpoznać problem bradykardii ?

Jak szybko rozpoznać problem bradykardii ?Można diagnozować różne rodzaje zaburzeń rytmu serca, w tym bradykardia, następujące metody:

pomiaru tętna;
EKG (elektrokardiogram);
podsłuch;
phonocardiography.

Elektrokardiogram może pomóc w sercu impulsy bioelektryczne w sztucznie utworzonym polu elektrycznym, aby pomóc zbadać. Procedura jest bezbolesna i szybka, jest to najbardziej skuteczna i powszechna metoda areszty w celu oceny. W auszkuláció dźwięk stereo, można usłyszeć stethophonendoscope za pomocą.

  • Metoda zbliża dostarcza dane o pracy organizmu. W fonokardiográfia pozwala serca i analizy głosu, to jest bardziej dokładna metoda, niż auszkuláció – wyniki graficznego zapisu.

Rozpoznanie etiologii-to ważne, aby ustalić, czy jest zmniejszenie częstości akcji SERCA w fizjologicznej normy ciała jest jednym z parametrów lub do manifestacji choroby. W ten sposób opisany powyżej sposób szereg dodatkowych badań, aby dokładnie odzwierciedlać serca, naczyń krwionośnych i innych systemów funkcjonalne i strukturalne zmiany.

Metody wyjaśnienia:

mocz i krew ogólny i analizy biochemicznej;
badania krwi na hormony;
płynów i wydzielin do badań bakteriologicznych (mocz, krew, odchody);
echokardiografia.

  • Etiologii, leczenie uzależnień w fizjologicznej bradykardia, w których nie ma objawów klinicznych, nie wymagają leczenia. Bradykardia i lek metody leczenia dokładnej diagnostyki przepisze niewydolności serca, omdlenia, niskie ciśnienie krwi i inne oznaki, w przypadku. Konkretne leki i metody choroby, w zależności od.

Ryzyko etiologii choroby serca w przypadku systemu rozrusznika serca najczęściej określa się. Jeśli wprowadzono dodatkową kardialis terapia podstawowa patologia, takie jak obrzęk mózgu, rozwiązywanie choroba wrzodowa, prowadzenie korekta tarczycy.

  • Wraz z tym, rytmu serca jest objawem wzrost obowiązkowych atropina, wprowadzeniem Iazrin, w zielone, w kroplach mała aplikacja etiologii. W Efillin skuteczne jest leczenie bradykardii tabletki 600 mg raz na dobę, i jest podawany w postaci 240-480 mg;

Wszystkie te leki tylko tymczasowo ustabilizować rytm serca, i tylko w sytuacji awaryjnej, jak są one wykorzystywane. Bradykardia pełna otrzymać wysyłkę należy podstawą leczenia choroby.

  • Bradykardia podstawową metodą leczenia jest skutecznym dodatkiem do tradycyjnych środków – orzechy, miód, czosnek i cytryna mieszankę do zupy marchew i zdrowy styl życia.

Dieta minimum tłuszczów i wysokokalorycznych posiłków należy, spożycie alkoholu powinno być ograniczona, papierosów, zrezygnować, i nie zapominać o regularnych umiarkowanego wysiłku fizycznego.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here